Výprodej nerezových materiálů

Již přes dvacet let na trhu s nerezovou ocelí!

Jsme česká firma pohybující se na trhu s ušlechtilou ocelí již od roku 1993. Od té doby pro Vás dovážíme vysoce kvalitní nerezový materiál od renomovaných zahraničních producentů oceli. Každým rokem zvyšujeme obrat a také skladový sortiment výrobků, které jsou připraveny k okamžitému odebrání bez čekacích lhůt. Své služby prezentujeme také na velkých veletržních akcích jako je Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně nebo pražský stavební veletrh FOR ARCH.

Náš sklad je pro Vás připraven v blízkosti dálnice Praha-Mladá Boleslav (sjezd v Brandýse nad Labem) nebo lépe na Staroboleslavské silnici na okraji Prahy u obce Dřevčice (přesné umístění na mapě) a je až po střechu naplněn materiálem z ušlechtilé oceli, který je připraven pro Váš okamžitý odběr. Přijeďte se podívat. Tuny plechů, trubek s kruhovým i čtvercovým průřezem, tyče a příslušenství.

Firma INOX, spol. s r. o. je schopna realizovat téměř každé Vaše přání a vždy Vám poradit při Vašem výběru. Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem nerezového materiálu a našimi partnery jsou renomované výrobní společnosti. Naším zájmem je uspokojit přání našich zákazníků v co největším rozsahu a v co nejkratším čase. Za tímto účelem v Dřevčicích u Brandýsa nad Labem nedaleko Prahy provozujeme sklad cca. 3400 m2 v sortimentu několika set položek.

Pro snazší orientaci Vám předkládáme náš elektronický katalog, ve kterém se můžete seznámit s výrobky, které běžně zajišťujeme pro naše zákazníky. Pokud některý materiál nenajdete v našem katalogu, informujte se na info@inoxspol.cz, popřípadě zavolejte na naše tel. čísla 241 742 041, 241 742 044, nebo nám pošlete faxem 241 409 284 nebo webovým formulářem poptávku.

INOX, spol. s r. o., svazek nerezových tyčí